0216 317 67 27Whatsapp
Sistem İletişim HizmetleriSistem İletişim HizmetleriSistem İletişim Hizmetleri
Bize Yazın
Tıkla Gel
0216 317 67 27

iPhone 7 Plus Cam Değişimi Kadıköy

Kadıköy e yakın E5 Göztepe köprüsünün hem üst kısmında örnek mahallesi girişinde iPhone 7 plus cam değişimi, iPhone 7 plus kasa değişimi, iPhone 7 plus ekran değişimi, iPhone 7 plus dokunmatik değişimi, iPhone 7 ön cam değişimi ve iPhone 7 – 7 Plus ve iPad genel arızaları için doğru yerdesiniz, iphone 7 plus ekranıda diğer akıllı telefonlar gibi maalesef düşmelere karşı dayanıklı değil, dışarıdan gelecek darbeler de en çok rastlanan sorun ön cam çatlamsı, ikinci sırada ise ekrana görüntü gelmemesi çoğu arızalarda hem öncam hemde iç ekran kırılmaları görülmektedir. 

Sistem Teknik olarak firmamız iphone 7 cam değişmi, iphone 7 ekran değişmi, iphone 7 plus cam değişmi, iphone 7 plus ekran değişimi ve diğer tamir değişim işlerini garantili olarak yapmaktadır. Cam ve ekran değişimleri fabrikasyon sistemi ile yapılmaktadır, bu nedenle cam ve ekran değişiminden sonra iphone 7  yimağazadan aldığınız günkü gibi size teslim edilir.

Mağazamızda cam değişim süresi 20 ile 60 dakikada size teslim edilir. Şehiriçi veya şehirdışı kargolarınız arıza tesbiti ve maliyet onayı verdiğinizde aynı gün tamir edilip kargoya teslim edilir.

DİKKAT!!! KOMPLE EKRAN DEĞİŞTİRMEYİN

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ OLAN TÜM AKILLI TELEFONLARINIZIN
MARKA MODEL FARK ETMEKSİZİN ÖN CAM DEĞİŞİMİNİ YAPIYORUZ
cam degisimi hakkinda

iPhone 7 plus cam ve/veya ekran değişimin den sonra mağazadan aldığınız gibi ilk günkü gibi olasını istiyorsanız fabrikasyan cam, ekrani, dokunmatik değişimi yapan firmamızı tercih etmelisiniz.
{gallery}cam-ekran-cihazi:120:80:0:{/gallery}

{loadposition detay1}

Yorum Yap

X