×

Warning

Error loading component: com_users, Component not found.
Error loading component: com_languages, Component not found.
Error loading library: joomla, Library not found.

iPhone 7 Plus Cam Fiyatı İstanbul

 İstanbul anadolu Yakasında E5 Göztepe köprüsünün hem üst kısmında örnek mahallesi girişinde iPhone 7 Plus cam değişimi, iPhone 7 Plus kasa değişimi, iPhone 7 Plus ekran değişimi, iPhone 7 Plus dokunmatik değişimi, iPhone 7 ön cam değişimi ve iPhone 7 / 7 Plus ve iPad genel arızaları için doğru yerdesiniz, iphone 7 plus ekranıda diğer akıllı telefonlar gibi maalesef düşmelere karşı dayanıklı değil, dışarıdan gelecek darbeler de en çok rastlanan sorun ön cam çatlamsı, ikinci sırada ise ekrana görüntü gelmemesi çoğu arızalarda hem öncam hemde iç ekran kırılmaları görülmektedir. 

Sistem Teknik olarak firmamız iphone 7 Plus cam değişmi, iphone 7 ekran değişmi, iphone 7 Plus cam değişmi, iphone 7 Plus ekran değişimi ve diğer tamir değişim işlerini garantili olarak yapmaktadır. Cam ve ekran değişimleri fabrikasyon sistemi ile yapılmaktadır, bu nedenle cam ve ekran değişiminden sonra iphone 7 yi mağazadan aldığınız günkü gibi size teslim edilir.

Mağazamızda cam değişim süresi 20 ile 60 dakikada size teslim edilir. Şehiriçi veya şehirdışı kargolarınız arıza tesbiti ve maliyet onayı verdiğinizde aynı gün tamir edilip kargoya teslim edilir.

DİKKAT!!! KOMPLE EKRAN DEĞİŞTİRMEYİN

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ OLAN TÜM AKILLI TELEFONLARINIZIN
MARKA MODEL FARK ETMEKSİZİN ÖN CAM DEĞİŞİMİNİ YAPIYORUZ
cam degisimi hakkinda

CAM FİYATLARI
iPhone 7 Cam Değişim Fiyatı . ORJİNAL (güncel)

iPhone 7 Plus Cam Değişim Fiyatı . ORJİNAL (güncel)

EKRAN FİYATLARI
iPhone 7 Ekran Değişim Fiyatı. ORJİNAL (güncel)

iPhone 7 Plus Ekran Değişim Fiyatı. ORJİNAL (güncel)


Akıllı Telefon Ekran ve Cam Fiyatlarına Buradan Ulaşabilirsiniz. (güncel)


iPhone 7 Plus cam veya ekran değişimin den sonra mağazadan aldığınız gibi ilk günkü gibi olasını istiyorsanız fabrikasyan cam, ekrani, dokunmatik değişimi yapan firmamızı tercih etmelisiniz.