General Mobile GM 5 Ekran Fiyatı

General Mobile GM 5 Ekran fiyatı için mağazamızı arayarak ve whatsapp ile öğrene bilirsin. Dilerseniz mağazamıza gelerek veya vaktiniz yok ise kargo ile de gönderi yaparak arızalı general mobile gm 5 telefonunuzu bize göndere bilirsiniz.

General Mobile GM 5 garantili ekran ve cam değişimi yapmaktayız.

Tamir sürelermiz mağazamızda 20 ile 60 dakika arasında değişmektedir. Kargo ile gelen telefonlarınız kargo bize ulaştığında aynı gün tamir edilip size geri gönderilmektedir.

General Mobile GM5 özellikleri
Telefon dikkat çeken renklere sahip ve 5 inç'lik ekrana sahip. GM5 uygun fiyat politikası ile kullanıcıların tercihi olmaya devam edecek gibi görünüyor. Batarya olarak 2500 mAh değiştirilebilir pil ile satışa sunuluyor. Telefonda 1.2 GHz işlemci 4 çekirdekli ve 2 Gb Ram kapasitesi sayesinde iş, oyun ve internet kullanımı için yeterli olabilmktedir. Ekran çözünürlüğü 1280x720 piksel hd ekranı net ve parlak. 13 MP arka kamerası ve/veya 5 MP selfie kamerası bulunmakta. Android'in son sürümü Nougat kullanacaksınız.

 

General Mobile GM 5 Plus Cam Fiyatı, Garantili Değişim

General Mobile GM 5 Plus telefonunuzun cam değişimi veya ekran değişimi yapmak istiyorsanız mağaza, mağaza dolaşmanıza gerek yok. Sistem teknikte General Mobile GM 5 Plus cam değişimini garantili ve en ekonomik fiyatlara değiştirmek için mağazamıza bekliyoruz. Mağazamıza gelemiyorsanız veya şehir dışındaysanız kargo ile bize gönderin aynı gün tamir edip size geri gönderelim.

Sistem Teknik uzman kadro ve ekonomik fiyatları ile hizmetinizdedir.

Ekran ve cam değişim cihazı ile değiştirdiğimiz cihazlarınız ilk günki gibi görünüme kavuşarak size teslim ediyoruz.

NOT: Kargo paketlemelerinde havalı poşetler kullanıldığından dışarıdan gelebilecek darbe, ezilme ve düşmeler gibi dış etkenlere karşı  korumalı olarak sizlere teslim edilir.

General Mobile GM5 Plus Cam Değişimi, Dokunmatik Arızası

Firmamızda yapılan tüm ekran, cam değişimi , dokunmatik arızası ve diğer tamirler firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

Sistem Teknik uzman kadro ve ekonomik fiyatları ile hizmetinizdedir.

Ekran ve cam değişim cihazı ile değiştirdiğimiz cihazlarınız ilk günki gibi görünüme kavuşarak size teslim ediyoruz.

NOT: Kargo paketlemelerinde havalı poşetler kullanıldığından dışarıdan gelebilecek darbe, ezilme ve düşmeler gibi dış etkenlere karşı  korumalı olarak sizlere teslim edilir.

General Mobile GM5 Plus Ekran Tamir ve Değişimi

General Mobile GM5 Plus ekran ve cam en uygun fiyatlara burada bulablirsiniz. General Mobile yetkili servislerine daha çok para verip en aza bir hafta on gün beklemenize gerek kalmadan hemen değiştiriyoruz.

Sistem teknik uzman kadro ve ekonomik fiyatları ile hizmetinizdedir.

Ekran ve cam değişim cihazı ile değiştirdiğimiz cihazlarınız ilk günki gibi görünüme kavuşarak size teslim ediyoruz.

NOT: Kargo paketlemelerinde havalı poşetler kullanıldığından dışarıdan gelebilecek darbe, ezilme ve düşmeler gibi dış etkenlere karşı  korumalı olarak sizlere teslim edilir.

General Mobile Discovery 4G Cam Değişimi ve Fiyatı

 

Cep Telefonu Ekran ve Cam değişiminde ekonomiyi ve garanti bir arada sununan firmamız her daim müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmalarını sürdürmektedir.

General Mobile Discovery 4G cam değişimi için lütfen bizden fiyat almadan değiştirmeyin. General Mobile Discovery 4G ekran, dokunmatik değişimlerinide garantili olarak yapmaktadır.

Ekran, cam değişimleri aşağıda da belirtildiği gibi el ile değil cihaz ile yapılmaktadır.

General Mobile Discovery Ön Cam Değişimi Garantili

 

General Mobile Discovery ön cam değişimi, dokunmatik değişimi, ekran değişimi ve tüm akıllı telefonlarınızın kırılan ekran değişimini ve/veya ekranı kırıldı ise, dokunmatik çalışmıyorsa, General Mobile Discovery ön cam çalışmıyor ise, ekran dokunmatiğinde bazı yerleri basmıyor yada ekran hiç yoksa Sistem bileşim hizmetleri tüm bu arızaları ve diğer sorunlarınızı uzman ustalar ile çözmektedir. General Mobile Discovery Elite ekran değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul da mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz. General Mobile Discovery cam değişim fiyatını ve ekran fiyatlarını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır. 

General Mobile Discovery Elite Ekran ve Cam Değişim Fiyatı

 

General Mobile Discovery Elite ekran değişimi, dokunmatik değişim tamirini ve tüm akıllı telefonlarınızın kırılan ekran değişimini ve/veya ekranı kırıldı ise, dokunmatik çalışmıyorsa, General Mobile Discovery Elite ekran görüntüsü yok ise, ekran dokunmatiğinde bazı yerleri basmıyor ise Sistem bileşim hizmetleri tüm bu arızaları ve diğer sorunlarınızı uzman ustalar ile çözmektedir. General Mobile Discovery Elite ekran değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul da mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz. General Mobile Discovery Elite cam değişim fiyatını ve ekran fiyatlarını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır. 

General Mobile Discovery Air Ekran Değişimi Fiyatı

 

General Mobile Discovery Air ekran değişimi, dokunmatik değişim tamirini ve tüm akıllı telefonlarınızın kırılan ekran değişimini ve/veya ekranı kırıldı ise, dokunmatik çalışmıyorsa, General Mobile Discovery Air ekran görüntüsü yok ise, ekran dokunmatiğinde bazı yerleri basmıyor ise Sistem bileşim hizmetleri tüm bu arızaları ve diğer sorunlarınızı uzman ustalar ile çözmektedir. General Mobile Discovery Air ekran değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul da mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz. General Mobile Discovery Air cam değişim fiyatını ve ekran fiyatlarını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır. 

General Mobile Akıllı Cep Telefonu Teknik Servisi Nerede İstanbul

 

SERVİSİMİZ ÖZEL TEKNİK SERVİSTİR.
GARANTİLİ ÜRÜNLERİNİZ ÜCRET KARŞILIĞI YAPILMAKTADIR.

 

General Mobile Akıllı telefonlarınızın teknik servisini İstanbul' da bulmak için kapı, kapı dolaşmanıza gerek yok,  firmamızdan teknik servis hizmeti almak artık çok kolay yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek veya anlaşmalı olduğumuz en yakın kargo şirketine arızalı General Mobile akıllı telefonunuzu teslim etmek.

İletişim

  • Sistem Teknik
  • 0216 317 67 27
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Örnek Mah. Şehit Cahar Dudayev Cad. No:24/A - Ataşehir / İstanbul