Samsung S8 Ekran Değişimi

Samsung S8 ekran değişimi yaptırmak için mağazamıza bekliyoruz, ekran ve cam değişimlerini rakip firmalar gibi el ile yapmıyoruz, aşağıda detaylı şekilde anlatındığı gibi cihaz ile yapmaktayız. Samsung S8 kırılan, çatlayan, ezilen, çizilen veya dokunmatiği çalışmayan ön camlarınızı (ekran görüntüsü olmak şartı ile) garantili olarak değiştiriyoruz. Firmamız 2001 yılından günümüze kadar bilişim sektöründe hizmet vermekte olup ekibinde işin uzmanı ustalar ile %100 müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmalarını sürdürmektedir.

Samsung Galaxy S8 ekran değişimi, Samsung S8 cam değişimi işlemlerinin süresi 20 ile 60 dakika arasında değiştirilerek müşterilerimize ilk günkü gibi teslim  ediyoruz. İstanbul içi ve şehir dışından gelen kargolarınızın tamir süreci şu şekildedir, kargonuz bize ulaştığı gün uzman ekibimiz arızayı tesbit edip maliyet çıkartır ve size bildirir onaylamanız durumunda aynı gün kargo ile size geri gönderilir.

DİKKAT!!! KOMPLE EKRAN DEĞİŞTİRMEYİN

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ OLAN TÜM AKILLI TELEFONLARINIZIN
MARKA MODEL FARK ETMEKSİZİN ÖN CAM DEĞİŞİMİNİ YAPIYORUZ
cam degisimi hakkindaSamsung S8 Genel Özellikleri Nelerdir

Samsungun S serisinin son amiral gemisi Samsung Galaxy S8, NewYork’ ta sevenlerine tanıtıldı. Telefonun çerçeveleri neredeyse yok denecek kadar inceltilmiş. Samsun S8’ in ekranı 5.8 inç boyutlarında ve çift tarafı kavisli Super Amoled 570 PPI yoğunluğunda piksel olarak 1440x2960 çözünürlüğündedir. Ekranın ön camı çizilmelere, ezilmelere ve darbelere karşı Corning Gorilla Glass 5 daha korunalı aynı zamanda da güvenli hale getirilmiş. Samsung Galaxy S8 yeni çıkan modellerinde fiziksel home tuşunu kaldıracağını görüyoruz. Home tuşu yerine “İnvisible Home Button”(Basınca Duyarlı) ve 3D Touch tuşları kullanılmaktadır.

Samsung S8 de parmak izi tarama özelliğini cihazın ön değil, arka kısmında eklenmiş, diğer dikkat çeken özelliğide yüz tanıması bulunmaktadır. S8 toza ve özellikle suya oldukça dayanıklı, IP68 sertifikası olan Galaxy S8, 1.5 mt derinlikte suyun altında 30 dakika boyunca sorunca çalışa bilmektedir.

S8 ile 4 GB Ram, 64 Gb dahili hafıza ve ihtiyat halinde telefon hafızasını artırmak isterseniz MicroSd kart desteği hafızayı 256 Gb a yükseltme olanağı sunmaktadır.

Telefonda Android 7.0 Nougat işletim sistemi bulunmaktadır. Fotoğrafcılar içinde 12 MP’lik arka kamerası ile 4k çözünürlükte 30 fps, 1080p çözünürlükte ise 60 fps video kayıt yapabilirsiniz. Galaxy S8 in ön kamerası ise 8MP selfie cileri oldukca memnun edeceğe benziyor.

Samsung Galaxy S8 de 8 çekirdekli işlemci 2.5 GHz hız ve 4 Gb Ram’ i ile fazlasıyla performans sergiliyor.

Akıllı telefonlarımızın en büyük sorunu piller içinde Samsung yeni teknolojiler sunmakta bu cihaz için 3000 mAh pil gücüne sahip, gövdeyle tümleşik (çıkarılmayan) pil bulunmakta. Galaxy S8, hızlı şarj olma teknolojisi sayesinde eski modeline göre %20 daha hızlı şarj edebiliyor. 5 dakikalık şarjla 5 saatlik kullanım mümkün, 15 dakika şarj ettiğinizde pilinizin %50’sini şarj edebiliyor. Samsung S8 in boyutları yüksekliği 148.9, genişliği 68.1 ve kalınlığı da 8 mm, ağırlığı 155 gramdır.

Samsung G930 S7 Cam Nerede Değiştirebilirim, Hızlı Servis

Samsung G930 S7 cam değişimi, dokunmatik tamiri ve ekran değişim servisi, Samsung S7 nizin camı kırıldı ise veya ekran görüntünüz yok ise yada dokunmatik çalışmıyor gibi nedenlerden dolayı sorununuz varsa mağazamıza bekleriz, siz mağazamızda ikram ettiğimiz çayı içerken uzman ekibimiz cihazınızı hemen tamir edip size teslim eder.

Firmamız Samsung S7 cam ve ekran değişimlerinde garantili ve orjinal ürünler kullanmaktadır. Sistem teknik uzman kadro ve ekonomik fiyatları ile hizmetinizdedir.

NOT: Kargo paketlemelerinde havalı poşetler kullanıldığından dışarıdan gelebilecek darbe, ezilme ve düşmeler gibi dış etkenlere karşı  korumalı olarak sizlere teslim edilir.

Sorunlarınızın cevabı bulamaz iseniz bize eposta veya site alt kısmındaki yorum bölümünden mesaj bırakabilirsiniz.

Samsung J3 Cam Kırıldı Nerede Değiştire Bilirim, Garantili Tamir

Samsung J3 camı kırıldı ise veya ekran görüntünüz yok ise yada dokunmatik çalışmıyor gibi nedenlerden dolayı sorununuz varsa mağazamıza bekleriz, siz mağazamızda ikram ettiğimiz çayı içerken uzman ekibimiz cihazınızı hemen tamir edip size teslim eder.

Firmamız Samsung J3 ekran ve camları garantili ve orjinal ürünler kullanmaktadır. Sistem teknik uzman kadro ve ekonomik fiyatları ile hizmetinizdedir.

NOT: Kargo paketlemelerinde havalı poşetler kullanıldığından dışarıdan gelebilecek darbe, ezilme ve düşmeler gibi dış etkenlere karşı  korumalı olarak sizlere teslim edilir.

Sorunlarınızın cevabı bulamaz iseniz bize eposta veya site alt kısmındaki yorum bölümünden mesaj bırakabilirsiniz.

Samsung J5 Cam Fiyatı ve Ekran Değişim Ücreti

Cep telefonu ekran, cam ve dokunmatik değişiminde sorunsuz ve garantili tamir yapıyoruz. Değişimleri/tamirleri rakip firmalırın aksine el ile değil cihaz ile değişim yaptığımız için arızalı telefonlarınız tamirden sonra ilk günki gibi onarıp size teslim ediyoruz.

Firmamız Samsung J5 ekran ve camları garantili ve orjinal ürünler kullanmaktadır.

Telefon ön cam değişimi, cam değişimi, ekran değişimi, dokunmatik değişimi gibi nedenlerden dolayı sorununuz varsa mağazamıza bekleriz, siz mağazamızda ikram ettiğimiz çayı içerken uzman ekibimiz cihazınızı hemen tamir edip size teslim eder.

İşinizden dolayı cep telefonu teknik servisimize gelemez iseniz size en yakın kargo firmasına giderek cihazınızı firmamıza göndere bilirsiniz. Göndermiş olduğunuz kargo bize ulaştığında arıza tespiti yapılıp size maliyet çıkarılır, çıkan maliyeti onaylamanız durumunda telefonunuzun arızasına göre aynı gün ön cam değişimi veya cam değişimi yapılıp adınıza kargo gönderilir.

Samsung J7 Ön Cam Kırıldı Nasıl Değiştireceğim

 

Sitemiz ceptelefonuekrandegisimi.com ile kırılan, ekran görüntüsü olamayan, dokunmatiği çalışmayan Samsung Galaxy J7 ve diğer samsung modellerini de garantili tamir ediyoruz.

Samsung J7 ön cam değişimi için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, telefonunuzun ön camının değişe bilmesi için ekran görüntüsünün olması gerekmektedir. Ekran görüntüsü olamayan Samsung J7, J700, J700F, J700 Prime ve diğer marka ve modellerin ön cam değişimi yapılmamaktadır.

Telefon ön cam değişimi, cam değişimi, ekran değişimi, dokunmatik değişimi gibi nedenlerden dolayı sorununuz varsa mağazamıza bekleriz, siz mağazamızda ikram ettiğimiz çayı içerken uzman ekibimiz cihazınızı hemen tamir edip size teslim eder.

İşinizden dolayı cep telefonu teknik servisimize gelemez iseniz size en yakın kargo firmasına giderek cihazınızı firmamıza göndere bilirsiniz. Göndermiş olduğunuz kargo bize ulaştığında arıza tespiti yapılıp size maliyet çıkarılır, çıkan maliyeti onaylamanız durumunda telefonunuzun arızasına göre aynı gün ön cam değişimi veya cam değişimi yapılıp adınıza kargo gönderilir.

Samsung Galaxy A5 2016 Ekran Değişimi Ücreti

 

Samsung Galaxy A5 2016 Ekran değişimi nasıl, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Samsung Glaxy A5 2016 ekran değişimi tamiri ne kadar diyor sanız? Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran, cam fiyatları ve dokunmatik ekran ücreti için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung Galaxy A7 2016 Ekran Kırıldı

 

Samsung Galaxy A7 2016 Ekran mı kırıldı, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Samsung Glaxy A7 2016 ekran kırıldı tamiri ne kadar diyorsanız? Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran, cam fiyatları ve dokunmatik ekran ücreti için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung Galaxy A3 2016 Ekran Değişimi Ne Kadar

 

Samsung galaxy A3 2016 Ekran değişimi, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Samsung Glaxy A3 2016 ekran değişimi ne kadar diyorsanız? Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran, cam fiyatları ve dokunmatik ekran ücreti için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung A7 2016 Ekran Değişimi Fiyatı

 

Samsung A7 2016 Ekran Değişimi fiyatı, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung galaxy telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran, cam fiyatları ve dokunmatik ekran ücreti için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung A5 2016 Ekran Değişimi

 

Samsung A5 2016 Ekran Değişimi ücreti, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran, cam fiyatları ve dokunmatik ekran ücreti için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung A3 2016 Ekran Fiyatı

 

Samsung A3 Ekran fiyatı değişimi, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran, cam fiyatları ve dokunmatik ekran ücreti için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung A7 2016 Dokunmatik Ekran Ücreti

 

Samsung A7 2016 Dokunmatik Ekran Değişim ücreti, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran, cam fiyatları ve dokunmatik ekran ücreti için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung A5 2016 Dokunmatik Ekran Değişimi

 

Samsung A5 2016 Dokunmatik Ekran Değişimi, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran ve cam fiyatları için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung A3 2016 Dokunmatik Ekran Fiyatı

 

Samsung A3 2016 Dokunmatik Ekran Fiyatı, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran ve cam fiyatları için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung A7 Cam Değişimi Fiyat

 

Samsung A7 cam Değişimi Fiyat, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran ve cam fiyatları için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung A5 Cam Ne Kadar

 

Samsung Galaxy A5 cam ne kadar, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran ve cam fiyatları için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung Galaxy A3 Ön Cam Ücreti

 

Samsung Galaxy A3 Ön cam ücretine kadar, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran ve cam fiyatları için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung Galaxy A5 Ön Cam Fiyatı

 

Samsung Galaxy A5 Ön cam fiyatı ne kadar, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran ve cam fiyatları için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Samsung Galaxy A7 Ön Cam Değişimi

 

Samsung Galaxy A7 Ön cam fiyatı değişimi, ekran tamiri, dokunmatik değişimi, dokunmatik arızası, ön cam değişim, kırık erkran değişimi için İstanbul' da uzman ekibimiz ile tüm samsung telefon, note ve tabletlerinizin ön Cam değişimini, ekran değişimi ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran ve cam fiyatları için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

Page 1 of 2

İletişim

  • Sistem Teknik
  • 0216 317 67 27
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Örnek Mah. Şehit Cahar Dudayev Cad. No:24/A - Ataşehir / İstanbul