Sony Xperia XZ Cam Değişimi

Sony xperia camı çatlayan telefonlarınızı garantili olarak değiştirmekteyiz. Sony Xperia XZ cam değişimi olabilmesi için telefon ekran görüntüsü olması gerekmektedir. Telefon cam değişimleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki KOMPLE EKRAN DEĞİŞTİRMEYİN makalesini okuyarak sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Firmamız iş prensibi olarak temiz işçilik, ekonomik fiyatlar, müşteri memnuniyeti olmak üzere üç temel nokta üzerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Mağazamıza gelemeyen müşterilerimiz kargo ile bize gönderi yapabilmektedir. Kargolarınız bize ulaştığı gün tamir edilip size geri gönderilir.

NOT: Kargo paketlemelerinde havalı poşetler kullanıldığından dışarıdan gelebilecek darbe, ezilme ve düşmeler gibi dış etkenlere karşı  korumalı olarak sizlere teslim edilir.

Sorunlarınızın cevabı bulamaz iseniz bize eposta veya site alt kısmındaki yorum bölümünden mesaj bırakabilirsiniz.

Sony Xperia Z5 Ön Cam Değişim Fiyatı Ne Kadar

 Sistem Teknik Sony Xperia Z5 ön cam değişimi, ekran değişimi, dokunmatik değişimlerini en ekonomik fiyatlara değişimini yapmaktadır. Lütfen aşağıdaki KOMPLE EKRAN DEĞİŞTİRMEYİN bölümünü dikkkatlice okumanızı tavsiye ederim.

NOT: Kargo paketlemelerinde havalı poşetler kullanıldığından dışarıdan gelebilecek darbe, ezilme ve düşmeler gibi dış etkenlere karşı  korumalı olarak sizlere teslim edilir.

Sorunlarınızın cevabı bulamaz iseniz bize eposta veya site alt kısmındaki yorum bölümünden mesaj bırakabilirsiniz.

Sony Xperia Z5 Cam Değişim Tavsiyesi

 

Sony Xperia Z5 cam çatladı ve ekran görüntünüz var ise komple ekran değiştirmeden sadece ön cam değişimi yapıyoruz böylece komple ekran değiştirmeye göre çok daha ucuza telefonunuzu ilk haline gelecektir.

NOT: Kargo paketlemelerinde havalı poşetler kullanıldığından dışarıdan gelebilecek darbe, ezilme ve düşmeler gibi dış etkenlere karşı  korumalı olarak sizlere teslim edilir.

Sorunlarınızın cevabı bulamaz iseniz bize eposta veya site alt kısmındaki yorum bölümünden mesaj bırakabilirsiniz.

Sony Xperia T3 Cam Kırıldı Değişim Fiyatı

 

Sony Xperia T3 cam değişimi, dokunmatik değişim tamirini ve tüm akıllı telefonlarınızın kırılan ekran değişimini ve/veya ekranı kırıldı ise, dokunmatik çalışmıyorsa, Sony Xperia T3 ekran görüntüsü yok ise, ekran dokunmatiğinde bazı yerleri basmıyor ise Sistem bileşim hizmetleri tüm bu arızaları ve diğer sorunlarınızı uzman ustalar ile çözmektedir. 

Sony Xperia T3 cam değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul da mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz.

Sony Xperia T3 cam değişim fiyatını ve ekran fiyatlarını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır.

Telefon ön cam değişimi, cam değişimi, ekran değişimi, dokunmatik değişimi gibi nedenlerden dolayı sorununuz varsa mağazamıza bekleriz, siz mağazamızda ikram ettiğimiz çayı içerken uzman ekibimiz cihazınızı hemen tamir edip size teslim eder.

İşinizden dolayı cep telefonu teknik servisimize gelemez iseniz size en yakın kargo firmasına giderek cihazınızı firmamıza göndere bilirsiniz. Göndermiş olduğunuz kargo bize ulaştığında arıza tespiti yapılıp size maliyet çıkarılır, çıkan maliyeti onaylamanız durumunda telefonunuzun arızasına göre aynı gün ön cam değişimi veya cam değişimi yapılıp adınıza kargo gönderilir.

Sony Xperia T3 Ekran Çatladı Görüntü Yok

 

Sony Xperia T3 gibi diğer tüm akıllı telefonlarında en büyük zaafı ekranlarının darbelere, düşmelere ve ezilmelere karşı dayanıksız olmalarıdır.

Sony Xperia T3 ekran değişimi gerektiren durmlarda firmamız uzman ekibi ve son teknoloji cihazları ile değişim yapmaktadır. Sony Xperia T3 cam değişimi, dokunmatik değişimi ve ekran değişimlerini aşağıda gösterilen cihaz ile yapmaktayız. 

Sony Xperia Z3 Mini Compact Ekran Kırıldı Yardım

 

Sony Xperia Z3 Mini Compact telefonunuzun ekranı kırıldı ise, dokunmatik çalışmıyorsa, ekran görüntüsü yok ise, ekran dokunmatiğinde bazı yerleri basmıyor ise Sistem bileşim hizmetleri tüm bu arızaları ve diğer sorunlarınızı uzman ustalar ile çözmektedir. Sony Xperia Z3 Mini Compact ekran değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul da mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz. Xperia Z3 Mini Compact cam değişim fiyatını ve ekran fiyatlarını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır. 

Sony Xperia Z2 Ekran Değişim Servisi

 

Sony Xperia Z2 telefonunuzun ekranı kırıldı ise, dokunmatik çalışmıyorsa, ekran görüntüsü yok ise, ekran dokunmatiğinde bazı yerleri basmıyor ise Sistem bileşim hizmetleri tüm bu arızaları ve diğer sorunlarınızı uzman ustalar ile çözmektedir. Sony Xperia Z2 ekran değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul da mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz. Xperia cam değişim fiyatını ve ekran fiyatlarını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır. 

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi Ne Kadar

 

Sony Xperia Z3 telefonunuzun ekranı kırıldı ise, dokunmatik çalışmıyorsa, ekran görüntüsü yok ise, ekran dokunmatiğinde bazı yerleri basmıyor ise Sistem bileşim hizmetleri tüm bu arızaları ve diğer sorunlarınızı uzman ustalar ile çözmektedir. Sony Xperia Z3 ekran değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul da mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz. Xperia cam değişim fiyatını ve ekran fiyatlarını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır. 

Sony Xperia Z1 Cam Değişimi

 

Sony Xperia Z1 cam değişimi ve/veya ekran değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul da mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz. Xperia cam değişim fiyatını ve ekran fiyatlarını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır. 

Xperia Ekran Değişimi Fiyatı

 

Sony Xperia ekran ve cam değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul da mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz. Sony xperia ekran değişim fiyatını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır. 

Sony Xperia Z Ekran Değişimi Fiyatı

 

Garantili ve orjinal Sony Xperia ekran ve cam değişimi için doğru yerdesiniz. İstnbul Ataşehirde ki mağazamız ile sizlere hizmet vetmekteyiz. Sony xperia z ekran değişim fiyatını aşağıdaki fiyat linkinden ulaşa bilirsiniz. Listede olmayan ekran fiyatları ve cam fiyatları hakkında bize telefon, eposta ve whatsapp ile ulaşın. İşin uzmanından garantili ekran ve cam değişimi/tamiri yapılmaktadır. 

Sony Xperia Z Ultra Ekran Fiyatı Ataşehir

 

Sony Xperia Z Ultra Ekran kırıldı veya görüntü yok ise Ekran değişimini ve diğer arızalarını Garantili yapıyoruz. Sitemizdeki fiyatlar günceldir listede olmayan ekran ve cam fiyatları için lütfen bize ulaşın (eposta, telefon, whatsapp).

İstanbul' da Sony Xperia akıllı telefonunuzun kırılan cam değişimi ve ekran değişimi hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Cep telefonu ekran değişimi, ön cam değişimi için İstanbul' da güvenilir, garantili gerçek bir cep telefonu mağazası bulmak için kapı, kapı dolaşmanıza gerek yok,  firmamızdan teknik servis hizmeti almak artık çok kolay yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek veya anlaşmalı olduğumuz en yakın kargo şirketine arızalı akıllı cep telefonunuzu teslim etmek.

İletişim

  • Sistem Teknik
  • 0216 317 67 27
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Örnek Mah. Şehit Cahar Dudayev Cad. No:24/A - Ataşehir / İstanbul