0216 317 67 27Whatsapp
Sistem İletişim HizmetleriSistem İletişim HizmetleriSistem İletişim Hizmetleri
Bize Yazın
Tıkla Gel
0216 317 67 27

Güngören iPhone Ekran Değişimi

İstanbul güngörende  deyseniz veya Türkiye de ikamet ediyorsanız dukkan dükkan dolaşıp iphone cam değişimi, iphone ekran değişimi için dolaşmanıza gerek yok biz ulaşmak için en yakın kargo şirketine arızalı telefonunuzu verin, aynı gün tamir edip size geri gönderelim.

firmamız E5 Göztepe köprüsünün hem üst kısmında örnek mahallesi girişinde iphone 7 plus cam değişimi, iPhone 8 kasa değişimi, iPhone ekran değişimi, iPhone 6 dokunmatik değişimi, iphone 6 lus ön cam değişimi ve iPhone x / 7 Plus ve iPad genel arızaları için doğru yerdesiniz, iphone 7 ekranıda diğer akıllı telefonlar gibi maalesef düşmelere karşı dayanıklı değil, dışarıdan gelecek darbeler de en çok rastlanan sorun ön cam çatlamsı, ikinci sırada ise ekrana görüntü gelmemesi çoğu arızalarda hem öncam hemde iç ekran kırılmaları görülmektedir. 

Mağazamızda cam değişim süresi 20 ile 60 dakikada size teslim edilir. Şehiriçi veya şehirdışı kargolarınız arıza tesbiti ve maliyet onayı verdiğinizde aynı gün tamir edilip kargoya teslim edilir.

DİKKAT!!! KOMPLE EKRAN DEĞİŞTİRMEYİN

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ OLAN TÜM AKILLI TELEFONLARINIZIN
MARKA MODEL FARK ETMEKSİZİN ÖN CAM DEĞİŞİMİNİ YAPIYORUZ
cam degisimi hakkinda

CAM FİYATLARI
iPhone 7 Cam Değişim Fiyatı . ORJİNAL (güncel)

iPhone 7 Plus Cam Değişim Fiyatı . ORJİNAL (güncel)

EKRAN FİYATLARI
iPhone 7 Ekran Değişim Fiyatı. ORJİNAL (güncel)

iPhone 7 Plus Ekran Değişim Fiyatı. ORJİNAL (güncel)


Akıllı Telefon Ekran ve Cam Fiyatlarına Buradan Ulaşabilirsiniz. (güncel)

Güngören iphone cam değişimin den veya ekran değişiminden sonra mağazadan aldığınız gibi ilk günkü gibi olasını istiyorsanız fabrikasyan cam, ekrani, dokunmatik değişimi yapan firmamızı tercih etmelisiniz.
{gallery}cam-ekran-cihazi:120:80:0:{/gallery}

 

Yorum Yap

X