0216 317 67 27Whatsapp
Sistem İletişim HizmetleriSistem İletişim HizmetleriSistem İletişim Hizmetleri
Bize Yazın
Tıkla Gel
0216 317 67 27

İstanbul Samsung Galaxy Teknik Servis Hizmeti Nerede

 

SERVİSİMİZ ÖZEL TEKNİK SERVİSTİR.
GARANTİLİ ÜRÜNLERİNİZ ÜCRET KARŞILIĞI YAPILMAKTADIR.

 

İstanbulda Samsung Galaxy telefonlarınızı nerede yaptıra bilirim diye fazla düşünmeyin firmamızdan teknik servis hizmeti almak artık çok kolay yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek veya anlaşmalı olduğumuz en yakın kargo şirketine telefonunuzu teslim etmek. (kargonun içine irtibat numaranızı ve telefonunuzun arızasınıda belirtirseniz işlemleriniz daha hızlı çabuk gerçekleşmesi için bize yardımcı olmuş olursunuz)

Firmamız Samsung Galaxy S2, S3, S4, S5, S6, note1, note2, note3, note4, Mega, A3, A5, A7, A8, J2, J5, J7, E5, E7 gibi diğer  tüm modellerin ekran, cam değişimini, soket değişimi, anakart tamiri, home tuşu değişimi, renk değişimi, kasa değişimi, arka kasa değişimi, donma sorunu, kasma sorunu, açma tuşu sorunu, yazılımsal sorunlar gibi cihazınızın tüm arızalarını garantili olarak yapmaktayız.

Samsung Galaxy için güncel ekran değişim fiyatlarını aşağıdaki linklerden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde tüm Samsung Galaxy lerin cam değişim fiyatlarınada yukarıda bahsetmiş olduğumuz linklerden ulaşabilirsiniz. 

Ekran ve cam değişiminde dikkat etmeniz gereken nokta şunlardır
1- Telefonunuzu açtığınızda hiç görüntü yok ise   ekran değişimi yapmanız gerekmektedir.
2- Telefonu açtığınızda ekran görüntüsü var ve dokunmatik çalışıyor ise sadece ön cam değişimi yapmanız gerekecektir.

Samsung Galaxy ve diğer tüm markalar ekran değişimi, ön cam değişimi, tamir gibi servis hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Servis işlemlerimiz mağazamıza gelirseniz telefonunuzun arızasına ve modeline göre  30 ile 60 dakikada arızalı cihazınızı onarıp size teslim ediyoruz. İstanbul içinde ikamet ediyorsunuz fakat işlerinizden dolayı gelemiyorsanız veya şehirdışında ikamet ediyorsanız, size en yakın anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına arızalı telefonunuzu teslim edin bize ulaştığında aynı gün tamir edip size geri gönderelim.

 

Orjinal Samsung Galaxy Ekran ve Cam Fiyatlarına Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

{loadposition detay1}

Yorum Yap

X