0216 317 67 27Whatsapp
Sistem İletişim HizmetleriSistem İletişim HizmetleriSistem İletişim Hizmetleri
Bize Yazın
Tıkla Gel
0216 317 67 27

Merak Ettikleriniz

Sıkça Sorulan Sorulardan Bazıları

Merak ettiğiniz soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her zaman iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Uzman teknisyenlerimiz arızalı cihazınızı detaylı inceleyerek arıza tespiti tutanağı oluşturur.

Sonrasında tespit edilen arıza için gerekli olacak parçalar ve yapılacak işlem için en uygun fiyat oluşturulup, siz değerli müşterilerimize bilgi verilir onay alındıktan sonra telefonunuza müdahale edilmektedir.

Onayı alınan telefonlarınız son teknoloji makinalar ve uzman kadromuzla birlikte mevcut arızaları giderilerek ilk günkü haline getirmekteyiz.

Tamir sürelerini en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini minimum seviyeye ulaştırmak için uzman kadromuzla hizmetinizde olmaktan keyif duymaktayız.
Ekran ve cam değişimlerinde bilgi kaybı kesinlikle bilgi kaybı olmaz.

Yazılımsal ve donanımsal sorunlarda bilgi kaybı oluşacağı durumlarda teknik servisimiz tarafında size bilgi verilecektir ve telefonunuza sizin isteğiniz doğrulusunda müdahale söz konusu olacaktır.
14 yıllık tecrübeli teknisyenlerimizle birlikte cihazlarınızı en hızlı ve en sağlam şekilde onarıyoruz. Servisimizdeki Yazılım desteği tam anlamıyla eksiksizdir.

Piyasa fiyatlarının her zaman en alt sevisinde, kaliteli hizmet vermekte olan firmamız, yapılan cihazların tamir opsiyonlarına göre, garanti süreside sunmaktadır.

Tüm markaların Simkilit ve Türkçeleştirme yazılım işlemlerini yapıyoruz. Güler yüzlü hizmetimiz ile sizleri de servisimize bekliyoruz…

Kaliteli ve hızlı bir hizmet sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Cihazımın güvenilir bir firmada işlem görmesi ve servis sonrası destek benim için önemlidir diyorsanız firmamızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Teknik servisimizde yapılan işlemler garantimiz altındadır. Ayrıca servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.
Cihazınızı kargo ile gönderirken lütfen öncelikle sim kartınızı güvenli bir şekilde çıkartarak saklayın ve diğer aksesuarların çıkartarak paketleyin. (hafıza kartı, kılıf gibi vs.)

Telefonunuza kargoda herhangi bir zarar gelmemesi için lütfen cihazınızı havalı poşetleri ile sarıp kutuda boşluklar kalmayacak şekilde paketleyin.

Sizinle sorunsuz şekilde iletişime geçebilmemiz için isim,telefon ve adres bilgilerinizi eksiksiz ve tam girin.
Garanti

İş Bankası
Pazartesi-Cuma: 09:00 - 21:30
Cumartesi: 10:00 - 21:30
Pazar: 11:30 - 19:00
Ekran Değişimi: 6 Ay
Cam Değişimi: 12 Ay
Anakart Tamiri, Soket vs: 6 Ay

NOT: Darbe,düşme, çarpma gibi nedenler ile kırılan ve sıvı temasları garanti dışında kalır.
Eft
Havale
Kredi Kartı

İletişim Bilgilerimiz

Merak ettiğiniz soruların cevabını burada bulamadıysanız, lütfen bize aşağıdaki iletişim araçlarından birini kullanarak bağlantıya geçebilirsiniz. 

Adres

Örnek Mah. Şehit Cahar Dudayev Cad. No:24/A PK: 34704 - Ataşehir / İstanbul

Telefon

0216 317 67 27
0530 467 48 65

Eposta

bilgi@ceptelefonuekrandegisimi.com

    X