0216 317 67 27Whatsapp
Sistem İletişim HizmetleriSistem İletişim HizmetleriSistem İletişim Hizmetleri
Bize Yazın
Tıkla Gel
0216 317 67 27

Sistem İletişim Adres

İstanbul da iPhone, samsung, LG, htc, sony, ve diğer akıllı telefonlarınızın cam veya ekran değiştirmek istiyorsunuz fakat edişeleriniz var ekran/cam değişiminden sonra orjinali gibi olur mu diye korkularınız varsa artık korkmanız gerekmeyecek çünkü işimizi 2001 yılında severek ve zevkle yaparak bu günlere geldik ve ekran, cam değişimleri aşağıda detaylı şekilde anlatıldığı gibi fabrikasyon sistemi ile iphone 8 Plus cam değiştirme ve çıkarma işlemlerini yapmaktadır. 

Sistem İletişim Ataşehir de iphone 8 cam değişimi, iphone 8 Plus ön cam değişimi, iphone 8 Plus dokunmatik değişimi, iphone 8 Plus ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kullanılan İphone ürünleri orjinal ithal ürünlerdir.

Samsung, LG, htc ve 8 Plus cam değişim ücretleri aşğıdaki linklerden ulaşa bilirsiniz listede olmayan fiyat için veya aradığınız sorulara cevap bulamadıysanız hemen uzman tekisyenimizden yardım alın. 0216 317 67 27 tıkla konuş

Mağazamızda cam değişim süresi 20 ile 60 dakikada arasında ekran, cam yapıp size teslim edilir. Şehiriçi veya şehirdışı kargolarınız arıza tespiti ve maliyet onayı verdiğinizde aynı gün tamir edilip kargoya teslim edilir. iPhone 8 Plus cam değişimin den sonra mağazadan aldığınız gibi ilk günkü gibi olasını istiyorsanız fabrikasyan cam değişimi yapan firmamızı tercih etmelisiniz.
{gallery}cam-ekran-cihazi:120:80:0:{/gallery}

DİKKAT!!! KOMPLE EKRAN DEĞİŞTİRMEYİN

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ OLAN TÜM AKILLI TELEFONLARINIZIN
MARKA MODEL FARK ETMEKSİZİN ÖN CAM DEĞİŞİMİNİ YAPIYORUZ
cam degisimi hakkinda

 

 

{loadposition detay1}

Yorum Yap

X